Območje 1 - Celje
Marno |
Podčetrtek |
|
|
Podplat |
Rogaška Slatina |
|
|
Šentrupert |
Poklek pri Podsredi |
|
|
Spodnje Stranice |
Pečica |
|
|
Žegar |
Planina pri Sevnici |
|
|
Območje 2 - Nova Gorica
Razdrto |
Col |
|
|
Lokve |
Lokve |
|
|
Panovec |
Rožna Dolina |
|
|
Predel |
Mangart |
|
|
Kobarid |
Robič |
|
|
Zala |
Travnik |
|
|
Petrovo Brdo |
Učja |
|
|
Neblo |
Mrzli Log |
|
|
Kladje |
|
|
|
Območje 3 - Koper
Črni Kal |
Divača |
|
|
Koper |
Koper 2 |
|
|
Krvavi Potok |
Lazaret |
|
|
Lipica |
Pivka |
|
|
Postojna |
Postojna 2 |
|
|
Postojna 3 |
Postojna AC priključek |
|
|
Ravbarkomanda |
Starod |
|
|
Valeta |
Obrov – Male Loče |
|
|
Območje 4 - Kranj
Kranj Labore |
Kranj |
|
|
Polica 1 |
Polica 2 |
|
|
Zgornje Jezersko |
Zgornje Jezersko MP |
|
|
Ljubelj |
Ljubelj MP |
|
|
Podvin |
Trebija |
|
|
Lesce |
Bled |
|
|
Jesenice |
Dovje |
|
|
Rateče |
Planica |
|
|
Bohinjska Bistrica |
Korensko Sedlo |
|
|
Lučine |
|
|
|
Območje 5 - Ljubljana
Brezovica AC priključek |
Brezovica AC priključek 2 |
|
|
Brezovica |
Brezovica Notranje Gorice |
|
|
Brezovica Vrhnika |
Dragomer |
|
|
Vrhnika AC priključek |
Vrhnika AC priključek 2 |
|
|
Vrhnika Mantova 1 |
Vrhnika Mantova 2 |
|
|
Vrhnika |
Logatec |
|
|
Rakitna |
Iga Vas |
|
|
Trzin IOC |
Trzin |
|
|
Vir pri Domžalah |
Želodnik |
|
|
Krtina 1 |
Krtina 2 |
|
|
Kresnice |
Trbovlje |
|
|
Učak |
Črnivec |
|
|
Vodice |
Moste pri Komendi |
|
|
Medvode |
Ižanska cesta |
|
|
Lavrica |
Škofljica |
|
|
Pijava Gorica |
Gorenje Podpoljane |
|
|
OC Ločica |
|
|
|
Mali Hrib |
Lukovica |
|
|
Območje 6 - Maribor
Črna na Koroškem |
Poljana |
|
|
Vič pri Dravogradu |
Kope |
|
|
Radeljski prelaz |
Radlje ob Dravi |
|
|
Vurmat |
Mislinja |
|
|
Šentilj |
|
Elblov klanec vzhod |
Elblov klanec zahod |
|
|
Fram |
Počivališče Pragersko |
|
|
Območje 7 - Murska Sobota
Čepinci |
Dolga vas |
|
|
Gederovci |
Hodoš |
|
|
Kapelski vrh |
Kobilje |
|
|
Kuzma |
Lomanoše |
|
|
Mačkovci |
Prosenjakovci |
|
|
Trate |
|
|
|
Območje 8 - Novo mesto
Bizeljsko |
Boštanj |
|
|
Colnarji |
Dolenja Nemška vas |
|
|
Mirna Peč 1 |
Mirna Peč 2 |
|
|
Dragatuš |
Krško |
|
|
Krško 2 |
Male Rebrce |
|
|
Metlika |
Vahta |
|
|
Rigonce 1 |
Rigonce 2 |
|
|
Slovenska Vas 1 |
Slovenska Vas 2 |
|
|
Čatež ob Savi |
Dobova |
|
|
Črmošnjice |
|
|
|
Območje 9 - Ptuj
Središče ob Dravi |
|
|
|
|
Izdelal: |